Autorka

Cześć! Jestem Paulina Gawron, studentka drugiego roku żywienia człowieka i oceny żywności, modelka na pół etatu, dzięki czemu jak na tak krótki staż, udało mi się zobaczyć wiele zakątków ziemi (wciąż za mało!). Z każdego z nich wyciągnęłam nową wiedzę o kulturach, smakach i ludzkich zachowaniach. 

Zmiany otoczenia i zapierające dech w piersiach widoki przyciągają mnie jak światło ćmę, dobre porównanie bo wiele razy sparzyłam się podczas sięgania po marzenia. Jednak po 20 latach życia przyjęłam do swojej podświadomości fakt, że ciężka praca zawsze pozwala na osiągnięcie swoich celów. 

Teraz, gdy mam nadzieję, pokonałam już wiele największych przeciwności, postanowiłam stworzyć to miejsce by dzielić się z wami radością, którą z tego czerpię! Wierzę, że nic nie dzieje się bez przyczyny i ostatecznie zawsze znajdziemy się tam gdzie mamy być, tak właśnie trafiłam do Warszawy na studia, które mimo dużej ilości nauki, są niesamowicie fascynujące. Udało mi się również otoczyć się wspaniałymi ludźmi, za których wsparcie jestem ogromnie wdzięczna.

Wiedzę z uczelnianych zajęć łączę ze smakami poznanymi podczas podróży (i nie tylko, dzięki babciu!) i tak powstają.. no cóż wejdź do mojego świata przepisów i przekonaj się! Uważam, że gotowanie jest jedną z najbardziej uspokajających czynności i mam nadzieję, że i Ty to poczujesz! 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz